Miejski Koszykarski Klub Sportowy Rybnik - tradycja zobowiązuje

Łukasz Szymik wraca do MKKS-u

Znamy już 1 tajemnicę związaną z kolejnym sezonem zarówno seniorów jak i drużyn młodzieżowych. Kadra szkoleniowa MKKS Rybnik została poważnie wzmocniona poprzez powrót do Rybnika jednego z najbardziej cenionych trenerów młodego pokolenia na Śląsku - trenera Łukasza Szymika.

Łukasz Szymik w przeszłości z powodzeniem pracował w naszym klubie szkoląc grupy młodzieżowe oraz będąc asystentem trenera Dariusza Szczubiała. Prowadził również samodzielnie zespół w II lidze. Po wycofaniu się z powodów finansowych naszej drużyny z II ligi Ł. Szymik przeszedł do Żor gdzie z powodzeniem prowadził drużynę Hawajskie Koszule Żory w II lidze. W nadchodzącym sezonie 2013/2014 będzie w naszym klubie trenerem III ligowego zespołu seniorów oraz drużyny juniorów. 
Serdecznie gratulujemy trenerowi dobrego wyboru oraz życzymy suckesów.

Back to top