Miejski Koszykarski Klub Sportowy Rybnik - tradycja zobowiązuje

  • Written by  Jakub Krakowczyk

2 punkty na wyjeździe

W dniu dzisiejszym kadeci MKKS Rybnik odnieśli wyjazdowe zwycięstwo w Rudzie Ślaskiej. Ostateczny rezultat to 39:85 na korzyść młodych koszykarzy z Rybnika. Choć nasi chłopcy od początku objęli prowadzenie to obraz gry nie pokazał maksimum umiejętności naszej drużyny.

KS POGON RUDA SLASKA - MKKS RYBNIK 39:85 (8:16, 8:28, 11:15, 12:26)
W naszej druzynie zagrali: Zak Patryk, Kondys Piotr, Kretek Sebastian, Olech Przemyslaw, Student Wojciech, Pelc Jakub, Carbogno-Barnabe Alex, Smyczek Piotr, Salamon Adam, Sot Oskar, Mazur Andrzej.

Najwięcej punktów wsród naszych graczy zdobyli: Student Wojciech 17, Carbogno-Barnabe Alex 14, Mazur Andrzej 14, Pelc Jakub 10.

W najbliższym czasie naszych chłopakow czeka duża czestotliwość gier. Już w poniedzialek rozegrają mecz z druzyną UKS SP 27 Katowice - jest to zaległy mecz. Natomiast w kolejny czwartek rozpoczna rundę rewanżową rozgrywek. W meczu tym będą chcieli się zrewanżowac zespołowi MKS Dąbrowa Górnicza za porazkę w pierwszym meczu sezonu. Serdecznie zapraszamy kibicow i prosimy o wsparcie naszej drużyny gorącym dopingiem.

Back to top