Miejski Koszykarski Klub Sportowy Rybnik - tradycja zobowiązuje

  • Written by  Stanisław Grabiec

Bardzo wyrównany turniej w Ostrowie

Nasi młodzicy starsi, przed ostatnimi dwoma meczami na Śląsku oraz przed ćwierćfinałami Mistrzost Polski MU-14, wyjechali na turniej od Ostrowa. Była to bardzo wyrównana rywalizacja na wysokim poziomie, nasi koszykarze wygrali trzy z pięciu meczy a prawie wszystkie spotkania rostrzygały się w ostatnich minutach. Chłopcy mają obraz w jakim jesteśmy miejscu co trzeba jeszcze poprawić przed najważniejszymi meczami w tym sezonie.

Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. - WKK Wrocław 49 : 41 (15-11, 19-14, 5-8, 10-8) MVP: Mikołaj Zaremba
TKM Włocławek - MKKS Rybnik 52 : 55 (12-11, 11-19, 8-18, 21-7) MVP: Igor Lewandowski
Trefl Sopot - MOSM Bytom 53 : 40 (7-11, 18-6, 19-9, 9-14) MVP: Michał Przyludzki #32
WKK Wrocław - TKM Włocławek 65:59 ( 8-17,17-16,17-8,13-14, 0-0, 10-4) MVP Michał Nowak
MKKS Rybnik - Trefl Sopot 51:58 (12-11, 11-19, 8-18, 21-7) MVP Hubert Łałak
MOSM Bytom - Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. 57 : 56 (12-15, 10-17, 12-14, 23-10) MVP: Aleksander Dziekański
TKM Włocławek - MOSM Bytom 42 : 48 (12-14, 10-10, 10-10, 10-14) MVP: Igor Krzych
Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. - Trefl Sopot 54 : 44 ( 14-13, 15-10, 14-8, 11-13) MVP: Tomasz Marek
WKK Wrocław - MKKS Rybnik 38 : 34 (11-10, 12-7, 8-5, 7-12) MVP: Mateusz Głodek
Trefl Sopot TKM Włocławek 48 : 45 (19-13, 7-8, 6-16, 16-8) MVP: Oskar Borowski
Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. - MKKS Rybnik 32 : 46 (12-9, 15-11, 2-6, 10-3) MVP: Adrian Fojcik
MOSM Bytom - WKK Wrocław 50 : 48 (13-10, 6-7, 14-17, 17-16) MVP: Maciej Michalski
WKK Wrocław - Trefl Sopot 48 :62 (16-20, 17-19, 5-14, 10-9) MVP: Kamil Kulik
MKKS Rybnik - MOSM Bytom 51 : 38 (12-3, 14-4, 16-9, 9-22) MVP: Adrian Ścieszka
Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. - TKM Włocławek 64 : 55 (26-11, 19-17, 8-11, 11-16) MVP: Nikodem Suski

TABELA
1 Trefl Sopot 9 pkt
2 MKKS Rybnik 8 pkt. (4)
3 MOSM Bytom 8 pkt. (3)
4 Kasprowiczanka Ostrów 8 pkt (2)
5 WKK Wrocław 7 pkt.
6 TKM Włocławek 5 pkt.

Punkty dla MKKS zdobywali:
4 Rzeszut Paweł 0+0+0+0+0
5 Golda Maciej 2+0+5+2+0
6 Ścieszka Adrian 0+5+12+2+14
7 Legiewski Igor 7+8+3+8+7
8 Królikowski Kamil 0+3+0+5+0 (1x3)
9 Ośliźlok Franek 1+0+4+2+2
10 Kowalczyk-Kudziarz Kacper 7+12+8+9+9 (1x3)
11 Kołowrot Sebastian 2+0+0+0+0
12 Margiciok Kacper 10+1+6+6+0
13 Piotrowski Karol 0+1+0+0+0
14 Lewandowski Igor 16+2+4+6+9 (3x3)
15 Legierski P 2+2+1+2+4
16 Fojcik Adrian 0+5+4+2+6
17 Czorny 0+2+0+2+0
18 Cysorz 0+5+2+2+0
Trener: Stanisław Grabiec

MVP: Hubert Łałak
UKS 7 Trefl Sopot
TOP 10 Najlepsi Strzelcy Turnieju
1 Bykowski Dawid 93 TKM Włocławek
2 Suski Nikodem 67 Kasprowiczanka Ostrów Wlkp
3 Maciej Michalski 59 MOSM Bytom
4 Łałak Hubert 58 UKS 7 Trefl Sopot
5 Przyludzki Michał 52 UKS 7 Trefl Sopot
6 Krzych Igor 51 MOSM Bytom
7 Kowalczyk- Kudziarz Kacper 45 MKKS Rybnik
8 Nowak Michał 44 WKK Wrocław
9 Łukasik Wiktor 37 TKM Włoclawek
10 Bednarek Oliwier 34 TKM Włocławek

TOP 5 Najlepsi Strzelcy Turnieju za trzy punkty
1 Dziekański Aleksander (11x3) MOSM Bytom
2 Szczepkowski Michał(4x3) UKS 7 Trefl Sopot
3 Suski Nikodem (5X3) Kasprowiczanka Ostrów Wlkp
4 Nowak Michał 6+18+8+8 (4x3) WKK Wrocław
5 Włudarski Maciej(3x3) TKM Włocławek

PIĄTKA ALL STARS
Michał Przyludzki - UKS 7 Trefl Sopot
Igor Lewandowski - MKKS Rybnik
Igor Krzych - MOSM Bytom
Mikołaj Zaremba - Kasprowiczanka OW
Michał Nowak - WKK Wrocław

Back to top