• Written by  Stanisław Grabiec

Młodzicy starsi lepsi w Tychach

W przełożonym meczu młodzików starszych nasi zawodnicy zgrali w Tychach. Był to mecz decydujący o układzie tabeli MU-14. Początek spotkania to nieskuteczne z obu stron akcje w ataku - pierwsze 5 minut gry kończy się remisem 4:4.

W drugiej części kwarty dobra obrona buduje nasz atak i po 10 minutach gry prowadzimy 12 punktami. W drugiej części gry po rzucie ze swojej połowy boiska na zakończenie kwarty Kowalczyka-Kudziarza prowadzimy 16 punktami. W trzeciej kwarcie dokładamy do wyniku 18 punktów. W czwartej kwarcie to już pełna kontrola wyniku z naszej strony.

MKKS Rybnik-MOSM Tychy 72:98 (11:23,25:29,12:30,24:16)

Punkty dla MKKS-u zdobywali: Golda 10, Ścieszka 10(1x3), Legierski.I 12(1x3), Czorny 5, Ośliźlok 0, Kowalczyk-Kudziarz 23(3x3), Kołowrot 0, Margiciok 8, Piotrowski 0, Lewandowski 11(1x3), Legierski.P 8, Fojcik 11, Rzeszut 0.

Najwięcej dla MOSM Tychy zdobywali: Klimontowicz 17, Prasałek 13

More in this category: « Wygrana w Gliwicach